Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
logo.img.alt
Ana sayfa

SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD.

iyi kalite Noel Hediye Kutuları satış için
iyi kalite Noel Hediye Kutuları satış için
Ben sohbet şimdi

SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD.

1 2 3 4 5
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Markalar : MAX · Ben
No. Çalışanları : 50~200
Yıllık satış : 20 million-30 million
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 70% - 80%
Advantage: ODM including Design, Trade, and Manufacture
YANGCHOU SHEILD BASKI VE AMBALAJ LTD. üst sınıf markalı kutular, renkli baskı kağıt kutuları, sert sunta kutuları ve kağıt torbalar, oluklu kutular ve PDQ dahil diğer kağıt ambalaj yapımında uzmanlaşmış bir Çin üreticisidir. Ayrıca yüksek kaliteli kırtasiye, scapbooks, albüm, kağıt fotoğraf çerçeveleri, etiketler ve etiketler, tebrik kartları ve zarflar vb.


20 yılı aşkın baskı ve paketleme deneyiminden sonra, küçük bir tek baskı ve ambalaj üreticisinden Baskı ve Ambalaj Tasarımı, Ürün Geliştirme, Üretim, Aksesuar ve Hediye tedarik ve nakliye için entegre bir tam hizmet grubuna dönüştük.

2016 yılında, YAZDIRMA VE AMBALAJINIZ İÇİN MAKSİMUM YAPMAK için kendi marka adımımızı MAX oluşturuyoruz.


· MAX · I Tasarım & Kaynak & Servis Merkezi:

Ofis Merkezimiz Şanghay Ulusal Kültür Merkezi'nde bulunmaktadır. Üst düzey tasarımcılarımız tarafından tasarım hizmeti veriyoruz ve müşterilere aksesuar tedarik, ürün geliştirmeleri, OEM üretimi ve kalite güvencesi dahil komple tedarik zinciri hizmetleri sunuyoruz.


· MAX · I İmalat: ANHUI MAX · I PRINTING CO., LTD .:

MAX · I Yüksek kaliteli Atölye, lüks ambalaj kutuları ve deri ambalaj ürünleri yapmakta uzmanlaşmıştır ve Şanghay Şehrinden 3 saat, trenle 2 saat süren ZHEJIANG Eyaletinde bulunmaktadır. Ve Anhui eyaletinde şube fabrika var. Şimdi 80'den fazla işçi var ve ofset baskı, ipek elek baskı ve ışıltılı, Laminasyon, UV , sıcak damga, yapıştırma ve döküm vb için komple makine ve ekipman setleri var.


· MAX · I Ortak Fabrikaları:

Biz Jiangsu ve Zhejiang Eyaleti 20'den fazla uzun vadeli ortak çalışan hammadde ve aksesuar tedarikçileri yaşıyoruz. Ticaret dışı küçük şehirlerde veya az gelişmiş alanlarda baskı sonrası atölye çalışmaları üzerine çalışıyoruz. Fabrikaları, işimizi büyük yapmak ve yerel Hükümet'in desteğiyle, yerel işçilerin memleketlerinde iş almalarına yardımcı olmak için bir araya getiriyoruz.

· MAX · I Müşterileri:

20 yıldan fazla gelişen ve büyüme ile, şimdi KAĞIT MAGIC GRUBU, Şanslı Açı Grubu, L'occitane, Fox, Laline, Marriotts, vb gibi marka müşterileri yaşıyoruz Ayrıca Disney, Marvel ve Trolls baskı yapmak için sertifikalı tedarikçi Ürün:% s.

İletişim bilgileri
SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD.

İlgili kişi: Miss. Nan Fang

Tel: 86-21-61170157-86

Faks: 86-21-61170157

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)